Zakażenie rzeżączką

Witam, jakiś czas temu partnerka zaraziła mnie rzeżączką, byłem u lekarza, przepisał mi leki. Wykorzystałem wszystkie ale zauważyłem, że po ściśnięciu penisa wycieka z niego biała ciecz. Tutaj mam pytanie: czy to jest normalne czy to jest może nie doleczone zakażenie??? Proszę o szybką odpowiedź
ponad rok temu

Witam.

Przy ściskaniu ręką penisa, nie powinien wydobywać się z niego żaden płyn. Rozumiem, że takie objawy nie występowały u Ciebie wcześniej, zatem jest to dla Ciebie sygnał, aby zgłosić się do lekarza.

Serdecznie pozdrawiam