Mężczyzna , 29 lat Przez ostatnie dwa tygodnie mój mąż brał antybiotyki. Jakiś tydzień temu zaczął się skarżyć na pieczenie członka podczas stosunku. Któregoś dnia dyskomfort był tak dokuczliwy, że musieliśmy przerwać współżycie. Czy to efekt brania leków czy może należy szukać innej przyczyny? (wczoraj skończyła się jego kuracja)
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Antybiotykoterapia – Antybiotyki są powszechnie stosowanymi środkami w leczeniu infekcji bakteryjnych. Ich nazwa pochodzi od dwóch grecki słów: „anti”, oznaczającego „przeciw”, oraz „bios”, czyli „życie”. Antybiotyki przyczyniają się do uśmiercenia żywych bakterii, przy czym mimo swej toksyczności nie zagrażają ludzkiemu życiu.
Artykuły na ten temat
Proteza prącia

Powikłania przy stosowaniu protez członka

Implantacja protezy członka jest bezpiecznym zabiegiem. Nie ma jednak zabiegów chirurgicznych, które by nie niosły ze sobą ryzyka powikłań. W przypadku protezowania członka powikłania nie są częste. Główny problem w przypadku protezowania penisa stanowią...