Zapytaj lekarza

1 , 0 2 8 , 6 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zanik wzwodu podczas pozycji na jeźdźca u 23-latka

Dzień dobry, Jestem aktywnym (zarówno fizycznie-sportowo, jak i seksualnie) 23 latkiem. Chciałbym powielić pytanie, które zostało już zadane na tym portalu, jednak odpowiedź była daleko niesatysfakcjonująca. Otóż w podczas stosunku w pozycji "na jeźdźca" zanika mi wzwód. Sytuacja powtarza się regularnie, przy każdej próbie. Jak się uporać z takim problemem? Próbowałem pierścienia erekcyjnego (durex), ale nie przyniósł efektu. Czy powinienem zwrócić się do jakiegoś lekarza? Seksuologa, urologa
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Osłabienie ukrwienia w tym ułożeniu ciała wskazuje na celowość konsultacji u lekarza seksuologa. W Krakowie ( i Katowicach) przyjmuje doświadczony lekarz dr Adam Sipiński.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia com. Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy