Zastrzyki domięśniowe i operacja kręgosłupa

Jestem już po rehabilitacji i po seri zastrzyków Depo medrol który dostawałem domięśniowo i jeden miałem podawany miedzy kręgi L5/S1 i to mi nie pomogło . Moje pytanie co mam dalej robic bo lekarze nic konkretnego nie mowia a bol jest dalej.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Trudno odpowiedzieć poprawnie na pytanie nie znając schorzenia, które u Pana występuje.