Zgrubienie na policzku z jednej strony

Witam , mam na imię Łukasz , od dobrych paru lat lub nawet jeszcze dalej wyczuwam w lewej stronie jamy ustnej , okolice policzka , jakby fałdę , czy małą górkę , ona nie boli , ani nic się nie dzeje , tylko ciekawi mnie czy to jest wrodzone czy jak . z prawej strony takiegoś czegoś nie ma . Czekam na odp.

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez obejrzenia zmiany. Proszę udać się do stomatologa.