Atak duszności i paniki

Witam mam na imię Adrian i mam 19 lat mam problem a mianowicie.Byłem normalnym dzieckiem aż przydażyło coś mi się dziwnego a mianowicię zaczołem mieć duszności i panike .Teraz od tego momentu nakrecam się że jestem pod jakimś wpływem leków nakrotyków dziwnie widzę miałem też problem z odychaniem ale to już przeszło tylko to dziwne widzenie mnie dobija ...Dzieje mi się to rok byłem raz u lekarza ale on nic nie stwierdził .Proszę o jakąś diagnoze pozdrawiam Adrian Łódź////

Witam,
nie można postawić diagnozy przez internet. Jeżeli lekarz nie stwierdził nieprawidłowości proszę udać się na konsultacje do psychologa. Opisane objawy, duszności odczucie paniki mogą świadczyć np.o zespole lęku napadowego. Konieczna jest jednak diagnoza z dokładnym wywiadem.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Witaj,
Dobrze, że szukasz pomocy. Świadczy to o zauważeniu problemu i dążeniu do jego rozwiązania. Piszesz, że stało się coś dziwnego i zacząłeś mieć duszności itp. - Co takiego stało się w momencie, gdy po raz pierwszy raz się tak poczułeś? Nic nie dzieje się bez przyczyny, więc należy szukać źródeł problemu i pracować nad wyeliminowaniem uciążliwych objawów.
Zapraszam na rozmowę indywidualną. Pozdrawiam