Ataki nerwicy i lęki

Jak poradzić sobie z atakiem nerwicy ograniczajac leki? Mam xanax,ale boję się co dnia go brać. Błagam o odpowiedz doświadczonego psychiatry, niech mi ktoś doda otuchy.

Witam serdecznie,
może warto przemyśleć pomoc psychologa bądź psychoterapeuty, bo istnieje możliwość znacznego ograniczenia napadów lękowych, oraz lepszego ich kontrolowania. Może warto zapytać o możliwość takiej formy pomocy swojego lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.