Lęk przed wychodzeniem z domu i ataki paniki

DZIEŃ DOBRY CHCIAŁAM SIĘ ZAPYTAĆ CO MI JEST BOJĘ SIĘ WYCHODZIĆ SAMA Z DOMU ŻEBY IŚĆ ZROBIĆ ZAKUPY CZY IŚĆ DO FRYZJERA GDZIEKOLWIEK DOSTAJĘ JAKBY TO POWIEDZIEĆ JAKIEGOŚ ATAKU PANIKI JEST MI DUSZNO NOGI ZACZYNAJĄ MI DRĘTWIEĆ NIERAZ I RĘCE ,BOJĘ SIĘ ŻE COŚ MI SIĘ STANIE NIE UMIEM SOBIE Z TYM PORADZIĆ CO TO JEST NIERAZ MAM LEKKIE ZAWROTY GŁOWY A NAWET DZIWNE BICIE SERCA A NIERAZ TAKIE JAKBY KŁUCIE.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza