Biały nalot w gardle u dziecka

Dziecko (1,5roku) 1 dobę miało gorączkę 38.0-38.5.Po podaniu Ibum i groprinosinu oraz psikaniu 6 razy/dobę Tantum Vere gorączka zniknęła, jest w normie 36,6. A na gardle nadal białe naloty.Dziecko pije i je normalnie jak zawsze, jest wesołe. Nie wygląda jakby coś mu dolegało.Czy to może być angina?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.