Biegunki z krwią u 23-latki

Na początku wrz.zaczęły męczyć mnie biegunki, z krwią,uczucie,że cały czas muszę do wc a tam-hm.. jakieś flaki, ciemnoczerwone.W szpitalu -podejrzenie WZJG .Brałam Asamax 2x2 i czopki Salofalk1g. Czułam się świetnie! Niestety parę dni temu z powdu bólu kręgosłupa dostałam w szpitalu pyralginę i nimesil - wszystko wróciło. Kupiłam czopki i wszystko było w porządku!Wczoraj była kolon-wszystkoOK-jedynie drobne zaczerwnienienie na końcu.Dziś ból brzucha i flaki znów. Co to może być. Proszę o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu ciężko jest stwierdzić przypuszczalną przyczynę. Proponuję zgłosić się do swojego lekarza. Konieczne jest badanie lekarskie.