Ból jądra podczas chodzenia

Ostatnio zaczęło bolec mnie od dłiuzszego czasu prawe jądro, było ono troszke powiekszone. Gdy poszedlem do lekarza w swojej przychodni stwierdzil ze to pewnie zapalenie jadra. Podal mi lek Cipromex 500 , lecz po wzieciu 8 na 10 tabletek nie widze zbytnio roznicy. Jadro troszke boli i przy chodzeniu jest dyskomfort. Prosze o pomoc, czy ten lek nie jest za bardzo odpowiedni do tego itd. Stwierdzil, ze nie ma zadnego skretu jadra ani nic w tym stylu. Pozdrawiam i prosze o pomoc

Lek. Artur Jeliński Urolog

Bole jadra nie zwasze oznaczja jakas konkretna chorobe ,poz oczywisci stanami zapalnym ,skretem mjadra mozg byc ziazne z problemami zkregoslupem ,braku zadowloenia z seksu,Mysle ze wiekszos z lekarzy w pana przypadku wlaczyloby antybiotyk bez wzgedu na to czy to jest faktycznie zpalnei czy tez inna przyczyna .Propnuje badanie usg ,Casami nieznajdujemy przyczyny bolu jader