Ból piersi podczas dotyku u 8-latki

Witam, moja 8 letnia córka skarżyła się ze przy dotyku boli ją prawa pierś.Ja zauważyłam ,że jest trochę powiększona,i że jest tam mała "kuleczka". Lewa jest bez zmian,czy to może być związane z dorastaniem??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane stanem zapalnym. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u ginekologa dziecięcego.