Ból po zabiegu bunionektomi

Po bunionektomii paluch nadal boli po kilku minutach chodzenia, zbieg miałam we wrześniu 2013r, teraz mamy czerwiec 2014. Czy przysługuje mi "poprawka" operacji w ramach NFZ?

Witam. W Pani wieku i już operacyjne leczenie - dedukuję iż zmiany musiały być niezwykle zaawansowane. To zapewne jest powodem nieskuteczności leczenia i nie wykluczona będzie "poprawka" - zapewne inną metodą. Musi zdecydować ortopeda.