Ból zęba po leczeniu kanałowym u 40-latka

Witam. Jestem po częściowym leczeniu kanałowym, gdyż miałam zapalenie ozębnej. Otrzymałam również antybiotyk, który przyjmuję już czwarty dzień. Mimo tego wszystkiego odczuwam ból podczas nagryzania, jak również od czasu do czasu takie kłucie w tym zębie, czasami także odczuwam ból w górnych zębach. Leczona była dolna 6. Czy mogą jeszcze po 4 dniach od leczenia występować takie objawy? Czy ten ząb po całkowitym leczeniu zrobi się siny? Dziękuję za odpowiedź.

Dolegliwości powinny się uspokoić po dokończonym leczeniu endodontycznym;co do koloru zęba, to w jakimś zakresie może on ulec zmianie,ale stomatologia dysponuje już dziś środkami zapobiegającymi i odwracającymi taki proces.