Bóle jajników, wahania temperatury ciała, nieregularne miesiączki

Witam . Prosze o porade , bo niewiem co dzieje sie z moja temperatura. Mianowicie ostatni okres opuznil mi sie o 6 dni nawet myslalam ze to ciaza ale 23/8 zaczol sie tak wieczorem. I tak 20/8 tem.jeszcze 36.8do 22/8, 23/8@do25/8 tak ok.2 dni razem byla ale krwawienie mniejsze, a potem tylko na papierze takie lekko rozowa a na wkladce Nic, i od 23/8, to 36.4, potem36.5, potem do 02/9 na zmiane 36.4 i 36.3. A od 03/9 do dzis 36.1. Pobolewaja jkby jajniki od wczoraj a tak jest ok i zmeczona jestem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.