Brak odczuwanie członka podczas stosunku

Witam mam takie pytanie. Od miesiąca jestem z nową dziewczyną problem jest podczas seksu... Gdy w nią wchodzę powoli to ją czuje i ona mnie, ale przy większym podnieceniu kiedy u mniej nazbiera się więcej śluzu z czuciem są problemy hmm, i to w różnych pozycjach. Co do mojego członka to uważam iż nie jest on mały raczej zaliczam go do średnich. Jakie są przyczyny tego że tak się dzieje? Z tego co wiem moja dziewczyna miała wcześniej chłopaka który miał dużego penisa czy możliwe że to jest powód

Dzień dobry!

Przy dużym podnieceniu kobiety i dużej ilości naturalnej wydzieliny pochwy, członek może być mniej wyraźnie wyczuwalny, nawet mimo jego dużych rozmiarów. To naturalne. Rozwiązaniem może być wybieranie niektórych pozycji seksualnych lub trening mięśni Kegla partnerki.

Pozdrawiam!