Ciemne plamy po wyleczeniu trądziku

Witam. Bardzo długo leczyłam trądzik, szczególnie dokuczał mi na plecach. Po usunięciu migdałków problem praktycznie ustąpił, jednak zostało bardzo dużo brzydkich, ciemnych, blizn na praktycznie całych plecach. Jakie są skuteczne metody usuwania takich blizn? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Proszę udać sie na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Na przebarwienia i blizny pomocne są zabiegi: peelingi medyczne, cosmelan/dermamelan, zabiegi laserowe, plasma iq

Dzień dobry,

Pierwszym krokiem jaki powinna Pani wykonać jest konsultacja ze specjalistą najlepiej w klinice medycyny estetycznej (ze względu na dużą dostępność różnych zabiegów). W zależności od rodzaju blizn, specjalista zaproponuje odpowiedni zabieg. Polecam zabiegi laserem frakcyjnym eCO2, peelingi medyczne oraz cosmelan.

Pozdrawiam serdecznie.