Cienie pod oczami i zabieg wprowadzenia własnej tkanki tłuszczowej

Witam ! mam cienie pod oczami a raczej zbyt cienką skórę wokół oczu i widać mi żyły pod nimi. Chciałam się zapytać czy stosujecie microlipofiling snif. Zależy mi na zabiegu wprowadzenia własnej tkanki tłuszczowej w celu zmniejszenia lub zniwelowania cieni, nie zależy mi na tej metodzie za pomocą kwasu hialuronowego.  Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

jak najbardziej można stosować niewielkie przeszczepy własnej tkanki tłuszczowej w okolicę pod oczami. Jednak nie każdy pacjent kwalifikuje się do takiego zabiegu. Konieczna jest wizyta i konsultacja aby ocenić dokładnie okolicę która ma być poddana leczeniu.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko

Witam
Oczywiście lipofilling jest metodą z powodzeniem stosowaną do wypełniania doliny łez. Jednak przed każdym zabiegiem wymagana jest konsultacja i odpowiednia kwalifikacja do zabiegu.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska