Opuchlizna pod oczami a zabieg wypełnienia doliny łez

Witam Miesiąc temu miałam zabieg wypełniania doliny łez . Kilka dni temu zauważyłam opuchnięcie pod oczami , czy to normalne co robić ? Kobieta lat 38

Proszę zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał zabieg. Dolina łez jest bardzo trudną do korekcji okolica, nadmiar lub nieprawidłowe podanie wypełniacza może powodować obrzęki i pogorszyć wygląd. Na szczęście kwas można rozpuścić hialuronidazą.