Co jest powodem bólu nogi i jajnika promieniującego na inne części ciała?

Witam, Mam owulację, boli mnie prawy jajnik i wszystko jest tak mniej więcej jak zawsze oprócz tego że boli mnie prawie cała prawa noga. Ból promieniuje mi (tak mi się przynajmniej wydaje) przez biodro do łydki a czasami nawet czuję go w kostce. Dodam że nie doznałam żadnego urazu. Odczuwałam już promieniujący ból w biodrze podczas owulacji. Czy jest możliwość że to wszystko przez owulację? Kobieta, 25 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna podstawowa diagnostyka ginekologiczna i internistyczna aby określić przyczyne