Co mogą oznaczać takie zmiany skórne?

Witam. Syn ma na przedramieniach i udach oraz podudziach różowe krostki. Niektóre są z białymi czubkami i są suche. Jedne znikają a inne się pojawiają. Na początku z czerwoną obwodka i białym czubkiem a po dniu zaczerwienienie znika i zostaje sucha krostka. Nie ma problemów żołądkowych i jest zdrowym dzieckiem. Co mogą oznaczać takie zmiany skórne?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele.proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry