Co może być przyczyną problemów ze wzrokiem?

Od 4 lat mam problemy ze wzrokiem. Obraz,który widzę przykrywa mi "szum" (duży wieczorem) , "nitki"(bardzo gdy patrzę w niebo) Byłem u lekarzy ,ale generalnie olanie. Trudno napisać coś więcej. Czy to chodzi o fizyczność czy psychikę ? Co można z tym zrobić ?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli lekarz okulista wykluczył patologię narządu wzroku może pan skonsultować się z neurologiem oraz psychiatrą ('śnieg optyczny' może być towarzyszyć zaburzeniom sfery psychicznej).