Co robić z tym bólem promieniującym od dłoni?

Dzisiaj rano wnosiłem lodówkę do mieszkania zrobiło mi się ciemno w oczach i po chwili poczułem dotkliwy ból w środkowym palcu lewej dłoni ( ból jest teraz ciągły tak jak by od wewnątrz ktoś szpilkę wbijał , podczas zginania tym palcem odczuwam ból w przedramieniem taki sam t/z od wewnątrz ukłucie szpilki. co to może być mam 74 lata.
MĘŻCZYZNA, 75 LAT 11 miesięcy temu

Witam serdecznie.

Niestety, opisany problem wymaga stacjonarnej wizyty aby zebrać dokładny wywiad oraz wzrokowa i palpacja oceny tkanek która dostarczy cennych informacji na temat zmian degeneracyjnych i urazowych, dodatkowo zostanie wykonana diagnostyka obrazowa która da pełny obraz schorzenia i pozwala na postawienie właściwej diagnozy.

Pozdrawiam