Co zrobić, aby pozbyć się blizny po operacji wyrostka robaczkowego

Jestem dziewczyną i po operacji wyrostka została blizna, nie jest zbyt widoczna ale jednak bardzo mi przeszkadza. Czy istnieją jakieś sprawdzone maści aby blizna znikła? Jej odcień jest ciemny, sama blizna ma ok. 3 lat
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Sugeruję wizytę u lekarza medycyny estetycznej lub chirurga plastycznego. Będzie on w stanie zaproponować skuteczną metodę likwidacji blizny.
Maści po tak długim czasie nie przyniosą niestety pożądanych efektów kosmetycznych.