Czy ból przy ucisku po kanałowym jest normalny?

Witam ! Mam pytanie odnośnie zęba leczonego kanałowo. Jestem obecnie po drugiem jeż zabiegu leczenia kanaowego. Górna dwójka. Czekam teraz na ostatnią - trzecią (tzw. wypełnienie). Po tym drugim zabiegu, podczas nacisku na ów ząb, odczuwam obecnie niewielki ból. Mija zaledwie 24 godziny od drugiego etapu owego leczenia. Czy to reakcja normalna ?

Jeśli ma Pani wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem dentystą prowadzącym leczenie.
Pozdrawiam