Czy mogło mieć to wpływ na działanie Clexane?

Witam, lek Clexane 0,8 przewożony w upał w mocno nagrzanym aucie przez 15min - czy mogło mieć to wpływ na jego działanie? Osoba przewożąca lek nie pomyślała, że wysoka temperatura nie jest wskazana dla leku i nie wiem teraz czy jest on bezpieczny do stosowania. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Przechowywanie poniżej 25 st c sadze ze działanie może być zaburzone nie można tego wykluczyć