Czy można stosować witaminy A i E przy depilacji laserowej?

Witam. Jak to jest ze stosowaniem witaminy A i E przy depilacji laserowej? Jedni kosmetolodzy mówią, że nie można 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po przyjmować suplementów zawierających te witaminy, a inni mówią, że tyczy się to tylko dawek leczniczych, czyli takich przepisywanych na receptę, a nie takich jakie zawierają suplementy.

Dzień dobry, witamina A może wywoływać nadwrażliwość na światło, przez co może nasilać wystąpienie rekacji niepożądanych. Bezpieczniej jest nie stosować suplementacji przed zabiegiem. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.