Czy można wykonać plastykę dziąseł w tej sytuacji?

Czy po rozjaśnianiu zębów można wykonać plastykę dziąseł? Chodzi mi o wyrównanie lini dziąseł, czy to co będzie np pod dziąsłem nie będzie miało innego koloru?
KOBIETA, 18 LAT około miesiąca temu

Ząb w okolicy szyjki zawsze jest trochę ciemniejszy. Oczywiście istnieje taka możliwość ale najczęściej nie ma takiego problemu. Wszystko jest do oceny w gabinecie i zależy od rozległości planowanego zabiegu czyli od ilości dziąsła które ma zostać wycięte.