Czy na ilość nasienia przy wytrysku ma wpływ częstotliwość masturbacji?

Witam, czy na ilość nasienia przy wytrysku ma wpływ częstotliwość masturbacji? Kiedy masturbuję się powiedzmy 2 razy dziennie, co dzień to nasienia nie ma aż tak wiele, za to kiedyś nie miałem możliwości masturbacji przez 3 dni i było go o wiele więcej. Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana,

Jest własnie tak jak Pan pisze. Im większa częstość masturbacji (czy też stosunków seksualnych), tym mniejsza objętośc nasienia, które uwalnie się podczas wytrysku.

Pozdrawiam!