Czy po radioterapii guzów mózgu może nastąpić zanik mięśni?

Czy po radioterapi CyberKnife guzów mózgu może nastąpić zanik mięśni, osłabienie które położy pacjenta do łóżka? Mąż jest 2 miesiace po radioterapi i nagle przestał panować nad oddawanie moczu, i jest taki słaby że nie może nawet usiąść.

Nie powinno być takiego efektu ubocznego terapii. nie wiem jednak jaka okolica była naświetlana, jaką dawką. Proponowałabym skonsultować się z onkologiem prowadzącym leczenie.