Dlaczego krosty po kuracji nadal się pojawiają?

dzien dobry od 13 padziernika biore izotek kuracja miala trwac do 13 kwietnia ,ale mialam ilosc tabletek ktore starcza mi do 7 maja wiec przedluzylam sobie , bo pomyslalam ze majac tradzik od 11 roku zycia unikne wieksza iloscia tabletek sie nawrotu ale krosty pojawiaja sie dalej jestem zalamana !!!! czy dla mnie jest jeszcze jakas szansa ze to cale paskudztwo zejdzie na zawsze ?

Lek. Paweł Szadkowski

W celu oceny i ewentualnej modyfikacji leczenia proszę zwrócić się do pani lekarza dermatologa. Niestety pomimo leczenia izotretynoiną zdarzają się nawroty choroby, dlatego tym bardziej wymaga pani wizyty kontrolnej.