Dlaczego mrowi akurat ten ząb?

Kiedyś miałem kanałowo zatruwany ząb 6 na dole i od miesiąca ten ząb mnie mrowi i delikatnie boli przy opukiwaniu , normalnie podczas jedzenia mnie nie boli , od jakiegoś czasu rośnie mnie tez 8 pod katem na ząb 7 . Zdjęcie rtg nic nie wykazało co zrobić w takiej sytuacji . Dlaczego ten ząb mrowi jak od 8 to Czm czuje 6 a nie 7

Jeżeli rośnie 8 pod kątem to są wskazania do jej usunięcia i najprawdopodobniej dolegliwości pochodzą od tych zębów. Konieczne wykonanie TK aby w 3D ocenić ustawienie 8 w stosunku do 7 i zaplanować zabieg usunięcia.