Duża ochota na seks u 18-latki

Od kilku miesiecy czesto mam ochote na sex Na poczatku nie przeszkadzalo to mojemu chlopakowi A nawet chyba pasowalo... Ale od jakiegos czasu widze ze zaczyna mu to nie pasowac Kochamy sie nawet dosc czesto (Mimo ze mam dopiero 18 lat kochamy sie 1-2 razy na tydzien) ale dla mnie to za malo... Nawet w czasie miesiaczku mam ochote i powoli zaczyna mi to przeszkadzac... Czy to normalne ze mam az taka ochote?

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą poziomem potrzeb seksualnych. Być może jest Pani właśnie taką osobą, dla której charakterystyczne jest duże libido. Może być to też okres przejściowy. Jest naturalne, że kiedy seks staje się coraz bardziej przyjemny, coraz bardziej umiejętny - można mieć na niego ochotę częściej.
Nawet w ochocie na codzienne stosunki nie musi być nic złego czy niepokojącego.

Pozdrawiam!