Duży apetyt, wzmożone pragnienie i niska waga ciała

witam mam 26 lat.dużo jem i często,mimo to jestem ciągle głodna,mam 167 cm wzrostu i ważę 50kg,często oddaję mocz,częśto chce mi się pić ,niemogę przytyć,czy powinnam byc zaniepokojona?

Witam serdecznie!
Wymieniane objawy mogą świadczyć o występowaniu cukrzycy. Jednak jest to tylko przypuszczenie, więc zalecam wybrać się do lekarza i opowiedzieć mu o problemie. Wówczas zostaną podjęte stosowne kroki.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska