Jak leczyć naczyniaka na dłoni?

Witam. W 7 miesiącu ciąży mama przestraszył się palącej stodoły w wyniku tego złapała się za dłoń nie biorąc pod uwagę jakie moga byc skutki tego. Po urodzeniu mnie na calej dłoni sa czerwone plamy. Podobno naczyniak. Lekarze dodał ze nie wolno opalać sie i zabrania się dawania zastrzykow w ta dlon oraz wystawiania na promienie uv. Pytanie moje brzmi następująco... czy moge spawa? Beda jakieś skutki tego ze naraze dłoń na promieniowanie?

Lek. Michał Lenard

Jeżeli chodzi Panu o spawanie, to może Pan to robić w odpowiednim zabezpieczeniu dla spawaczy. Pozdrawiam!