Jak leczyć napady lęku i uciski w gardle?

Witam, Mam nerwicę lękową. Mam dziwne uczucie jak np. coś zjem to wydaje mi się że to jedzenie wlatuje mi do serca i od razu mam silne napady lęku i gulę w gardle i nie mogę już nic jeść? Czy takie są objawy nerwicy? Dziękuję za odpowiedź.

Witam!
Są to objawy nerwicowe! Powinna Pani zmienić leczących Panią do tej pory "terapeutów", coś im to leczenie nie wyszło! Wskazane kompleksowe leczenie zaburzeń nerwicowych!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Witam, rzeczywiście opisała Pani objawy nerwicowe. Warto jednak wiedzieć, że są to tylko objawy czyli tzw. czubek góry lodowej. Pod powierzchnią są przyczyny. Stąd zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii. Szczególnie u terapeuty, który w pracy koncentruje się również na emocjach i ciele. Pozdrawiam - Krzysztof Pawłuszko