Jak obniżyć poziom TSH?

Witam mam 26 lat TSH 7.050 ciężko mi się oddycha gorąco zimno spać nie mogę pracować nie mogę a jestem po badaniu krwi jutro dopiero idę do lekarza rodzinnego by dalej mnie skierował do endokrynologa proszę o jakieś rady na te ataki męczę się :( a karetki nie chce wzywać bo powiedzieli że jak będę wzywać to będę płacić bo się tym nie przejmują i woła kogo innego ratowac.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zastosuje odpowiednie leczenie do czasu wizyty u endokrynologa. Nie da się obniżyć TSH inaczej niż lecząc niedoczynność tarczycy, a Pani objawy mogą być spowodowane różnymi przyczynami, dlatego wizyta u lekarza w tym wypadku jest niezbędna.