Jak przedłużyć krótkie stosunki z partnerem?

Witam od jakiegoś czasu stosunki z moim partnerem są bardzo krótkie , po kilku jego ruchach następuje wytrysk i jest wtedy koniec. Mnie niestety takie stosunki nie zadowalają co możemy zrobić aby przedłużyć te chwile

Dzień dobry!

Zachęcam do lektury licznych artykułów na portalu oraz odpowiedzi udzielanych przez ekspertów na podobne pytania. Opisują one liczne metody przedłużania czasu trwania stosunku.
W razie, gdyby były one nieskuteczne - właściwą drogą leczenia wytrysku przedwczesnego może być także farmakoterapia (leki) lub psychoterapia.

Pozdrawiam!