Jak przemóc zazdrość w związku?

Nie mogę sobię poradzic z zazdrością. Moj narzeczony (jesteśmy już3,5 roku razem) wyjechał na 3 dnia na konferenję z ludźmi z firmy. Ja oczywiście ciągle tylko czekam na smsa na telefon, martwię się czy nie będzie tam pił, czy kogoś nie pozna. Płaczę. Tak strasznie jestem o niego zazdrosna najchętniej zamknęłabym go w klatce. :( Nie potrafię sobie z tym poradzić, myśle nawet nad pomocą psychologa bo coraz częściej mam mysli samobójcze. Na codzien jest podobnie. . :( Pomocy.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP lub prywatnie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza