Jakie jest działanie lasera dermatologicznego?

Dzień dobry to mam pytanie skoro laser jest w stanie usunąć tatuaż który jest pod skórą to mój stary ślad po gorącej wodzie tym bardziej tak?

Dzień dobry,

Istnieje wiele rodzajów laserów medycznych. Do usuwania tatuażu używa się innego lasera niż w przypadku blizn pooparzeniowych. Proszę się udać do specjalisty, który po analizie Pana problemu dobierze odpowiedni zabieg. Warto poczytać sobie o laserze frakcyjnym eCO2, który jest jedną z najbardziej skutecznych metod leczenia tego rodzaju blizn.

Pozdrawiam serdecznie.