Jakie mogą być konsekwencje przypadkowego usunięcia pieprzyka?

Dziś przez przypadek goląc sobie małe włoski nad górną warga zgolilam pieprzyk który mam wiele lat nic się z nim nie działo nigdy ;( taki ciemny nad ustami ... Troszkę poleciało krwi co dalej czy coś mi grozi ?co mam robić bardzo się martwie

Lek. Katarzyna Szymczak

Na razie obserwować, w razie niepokoju sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam