Jasne i luźne stolce u 4-latka

Witam od dwóch dni mój 4 letni syn ma jasne w kolorze gliny stolce. stolec jest też luźny. brzuch go nie boli. je normalnie czasem więcej czasem nie ma apetytu. przyjmuje immunotrofinę na obkurczenie migdałów. czy to może być przyczyna? a może trzeba go odrobaczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proponuję udać się do pediatry.