Słaby apetyt u 5-letniego dziecka a luźne stolce

Witam!Mam problem z moją 5 letnią córką,a mianowicie jest strasznym niejadkiem waży niecałe 15 kg. Ok . 2 tygodnie temu miała przez 3 dni biegunkę i od tamtego czasu robi po 3 do 5 lużnych stolców w ciągu dnia i są to takie odbarwione stolce.Na bóle brzucha się nie skarży.Nie wiem co mam z tym problemem robić.Proszę o poradę.Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Być może warto byłoby wykonać badanie w kierunku chorób pasożytniczych.