Karmienie piersią a laserowe usuwanie przebarwień

witam,czy podczas kamienia piersią mogę skorzystać z laserowego usuwania przebarwień,czy laser ma jakiś wpływ na laktacje.pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

To zależy skąd usuwane są przebarwienia, laser o jakich parametrach długości fali jest stosowany, itd. Pytanie dotyczące bezpieczeństwa wykonywania go u kobiety karmiącej należy skierować do osoby wykonującej zabieg.