Analiza wyniku badania na boreliozę u młodego mężczyzny
Mam pytanie dotyczace koinfekcji. Chcialbym prosić o krótką informacje o każdej z nich ponieważ cieżko cokolwiek znaleźć oraz o interpretację wyników i co należy z nimi zrobić. Z góry dziękuję. Mikoplazmoza IgM Dodatni 19 NTU/ml IgG Dodatni 47 NTU/ml bartoneloza henselae IgM ujemny henselae IgG dodatni 64 quintana IgM ujemny quintana IgG dodatni 64 jersinioza IgM ujemny IgG dodatni 46

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Na aktualne zakażenie wskazuje wynik w kierunku mikoplazmozy. Badanie należy powtórzyć i wtedy lekarz, który badanie zlecił podejmie decyzję o leczeniu.