Łączenie Mianseryny z Noopept

Dzień dobry Jestem studentem. Od 2 lat zażywam mianserynę (30mg przed snem). Ostatnio pojawiły się problemy z koncentracją. W internecie na stronie o suplementach diety znalazłem preparat o nazwie noopept. Chciałbym się dowiedzieć, czy są jakieś przeciwwskazania do łączenia mianseryny z tym preparatem. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma przeciwwskazań do stosowania obydwu preparatów jednoczasowo. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza.