Laparoskopowa naprawa przepukliny nadbrzusznej i korekty pępkowej z wszyciem siatki

Witam jestem po laparoskopowej naprawie przepukliny nadbrzusznej i korekty pępkowej z wszyciem siatki, jestem 6 tyg po operacji i nadal mam płyn surowiczy w okolicach jednej blizny w postaci kulki i tam gdzie jest wszyta siatka tez jest trochę płynu i wystaje mi taki wałek nad pępkiem na całej szerokości brzucha. Czy ten płyn ma szansę się wchłonąć do 3-ch miesięcy? czy taki płyn jest niebezpieczny?w zatoce douglasa też stwierdzono niewielką ilość płynu tylko lekarz nie wie skąd.Pozdrawiam

Proszę wyjaśnić tą sprawę z operatorem! Jeśli nie wie skąd ten płyn-to niech zleci badania,które to wyjaśnią! Myślę,że potrzebna konsultacja u dobrego chirurga!!! zż