Masaż leczniczy dla 65-latka, który ma obustronne bóle barków

Mój 65-letni tata ma obustronne bóle barków, bardzo silne i ograniczone ruchy nimi. Jest spawaczem i przypuszczam ze ma to wiele wspolnego. czy masaz leczniczy mu nie zaskodzi?

Witam, dobrze wykonany masaż leczniczy, jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych nie powinien zaszkodzić. Jeśli nie jest Pani pewna czy masaż będzie odpowiednią terapią dla Pani taty, proponuję udać się z nim do fizjoterapeuty/lekarza w celu skonsultowania jego dolegliwości.

Pozdrawiam