Możliwość stosowania Oregasept przy łupieżu pstrym

Czy przy lupiezu pstrym moge stosowac oregasept czyli olejek z oregano ? Duzo czytalam na ten temat i ma duzo wartosci odrzywczych i podobno dziala na grzyba ile mam go stosowac i czy moge wiem duzo pytan ale jestem zdesperowana juz tym stanem mojej skory.ndodam tez ze mam strasznie sucha skore po stosowaniu selsun 2,5 na ten lupiez pstry i po aplikacji tego szamponu wszyatko mnie swedzi piecze ale po nocy mija lecz skora jest nadal sucha blagam pomozcie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie udać się do lekarza dermatologa, aby móc określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.