Nerwica lękowa i skoki ciśnienia

Dzień dobry . Chodziłam do ośrodka do psychiatry około 5 lat temu. Leczyłam sie na nerwice lękową. Brałam przez 1/5 roki deprexolet a potem doraźnie zomiren 0,25mg. Wyszłam z tego dość dobrze, brały mnie bardzo rzadko ataki ale radziłam sobie z nimi. Wczoraj niestety dostałam tak ostrego ataku (ciśnienie 100/150) że wzięło mnie pogotowie. Czy nerwica powróciła, czy mam znów zacząć brac leki na nowo?

oprocz lekow niezbedna jest terapia.leki same nie wylecza nerwicy, tylko zalecza...odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza